Akreditasyon Danışmanlığı

TS ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme Akreditasyon Eğitimi

ISO 17024 Personel Akreditasyon Konusunda TÜRKAK dan akredite olmak isteyen firmalara şirketlere derneklere vakıflara vb kurumlara hem ISO 17024 hemde TÜRKAK akreditasyon süreci ile ilgili danışmanlık Eğitim Hizmeti sunarak akredite edilmesini sağlıyoruz.

ISO 17024 standardına göre akredite olmak isteyen kuruluşlar öncelikle hangi konularda kapsamda akredite olacaklar belirlemeleri gerekmektedir.

Akreditasyon kapsamının belirlenmesinde Mesleki Yeterlilik Kurumunun (MYK) yaynlamış olduğu Mesleki standartların ve seviyelerinin belirlenmesi gerekmektedir.

Akrdite olacak kuruluşların kapsamları için MYK dan belirlenen Mesleki standartlarla birlikte ISO 17024 konusunda eğitim danışmanlık hizmeti almasında fayda vardır çünkü  ISO 17024 personel belgelendirme danışmanlık şirketi kurumunuza akreditasyon ile ilgili bütün ayrıntılar ve süreci yansıtır. Danışmanlık eğitim süreci ISO 17024 standardının gereklilikleri yerine getirmesinde kuruluşunuza yardımcı olur. ISO 17024 temel eğitim dokümantasyon eğitimlerini verip bire bir standardın maddelerini kurumunuzun çalışma şekline göre yorumlayarak sistem kurma çalışmalarını yapar. ISO 17024 danışmanlık süreci ile ilgili Lupar Group’u aradığınız takdirde danışmanlık süreci ile ilgili yazılı bilgi verilmektedir. ISO 17024 personel belgelendirme akreditasyonu eğitim danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ISO 17024 Personel Akreditasyonu nedir nasıl akredite olunur ve ıso 17024 akreditasyon süreci ile ilgili hangi dokümanlar hazırlanır bu gibi sorunların cevapları için ilgili linkleri ziyaret edebilirsiniz?

Biz, profesyonel ekibi ile gelişim sağlayan bir kurumuz

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz için LUPAR GROUP ile hemen bugün irtibat kurun.

İletişime Geçin