Kurumsal

Lupar Group

Genel Müdür/CEO Mesajı

LUPAR GROUP olarak gelişen Türkiyemiz’in tüm sektörlerine kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden, müşteri şartlarını en iyi şekilde karşılayacak, firmaların performanslarını iyileştirici yol haritasını belirleyecek, kurum ve kuruluşlara rekabet gücü sağlayacak hizmetler sunuyoruz.

Sürdürülebilir ve sürekli gelişen büyüme hedefimizle, danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetlerimizde tüm sektörlerdeki kurum ve kuruluşlara fayda sağlamayı amaç edindik.

Girişimci ruhumuzla tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte emin adımlarla ilerlemek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Her daim iş ortağınız olarak yanınızda yer almaya hazırız.

Yenilikçi yaklaşımlarımızla farkımızı ortaya koyacağımız çalışmalarımızda sizlerle ortak olmaktan ve bu mutluluğu paylaşmaktan gurur duyarız.

Doç. Dr. Filiz GÜLEÇ
Makine Yüksek Mühendisi

Hakkımızda

LUPAR GROUP; 25 yıllık iş tecrübesi ile donanımlı deneyimli bilgi birikimine sahip kurucusu Doç.Dr.Filiz GÜLEÇ tarafından Nisan/2016’da şirket kurulumu gerçekleştirmiş, konusunda uzman bilgi ve beceriye sahip yetkin, güçlü bir mühendis kadrosu ile tüm sektörlere kurum ve kuruluşlara kaliteli hizmet sunmaktadır.  

TS EN ISO 9001:2015 Kalite, TS EN ISO 14001:2015 Çevre, TS EN ISO 45001:2017 İş Sağlığı ve Güvenliği, TS EN ISO 50001:2011 Enerji , TS EN ISO 27001:2017 Bilgi Güvenliği, TS EN 16949:2016 IATF Otomotiv Yönetim Sistemi, TS EN ISO 13485:2016 Tıbbi Cihaz Yönetim Sistemi, AS9001:2011 Havacılık Kalite Yönetim Sistemi, SA8000:2014 Sosyal Sorumluluk vb. Yönetim Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri sunmaktadır.

TS EN ISO/IEC 17025 Laboratuvar, TS EN ISO/IEC 15189 Tıbbi Laboratuvar, TS EN ISO/IEC 17043 Yeterlilik Testleri, TS EN 45011 Ürün Belgelendirme, TS EN ISO/IEC 17020 Muayene, TS EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme, TS EN ISO/IEC 17021 Yönetim Sistemi Belgelendirme Akreditasyonlarında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

TURQUALITY Destek Programı Yönetim Danışmanlığı Hizmetini sunmaktadır.

Bunların dışında Kurumsal ve Kişisel Eğitimler, 2. ve 3. Taraf Bağımsız Denetimler, Yazılım Donanım Hizmetleri, Devlet ve Kosgeb Teşvikleri İçin Proje Yazılımı, Dış Ticaret Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi,  TURQUALITY Destek Programı Yönetim Danışmanlığı,  Marka Yönetimi, Strateji, İş Mükemmelliği, İnovasyon, Yalın ve Altı Sigma, Değişim Yönetimi ile ilgili konularda da faaliyetlerini kaliteli ve en iyi şekilde tarafsız bağımsız gizlilik ilkesi içerisinde hizmet olarak sunmaktadır.  

Vizyonumuz

LUPAR GROUP; sektörlere yönelik tüm hizmetlerinde kaliteli, güvenilir ve yenilikçi olarak ulusal ve uluslararası platformda sürekli kendini güncel tutmakta teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Bu platformda etik değerlerden ödün vermeden hareketle faaliyet gösterdiği her alanda lider olma vizyonundadır.

Misyonumuz

LUPAR GROUP; sektörlere katkı sağlayacak yenilikçi, rekabetçi, yaratıcı ve lider yönetim anlayışı ile firma olarak kendisini, bünyesinde çalışanlarını ve  paydaşlarını sürekli geliştirmektedir.

Sektöre katkı sağlayacak her türlü bilgi ve veriyi en iyi şartlarda müşterilerine sunmaktadır.

Güvenilir bir kurum olarak amacımız hizmet sunduğumuz tüm sektörlerin yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Bilgi Güvenliği Politikamız

LUPAR GROUP-Doç.Dr.Filiz GÜLEÇ olarak,

Bilgi güvenliği yönetim sistemimizi ISO 27001 standardı ve diğer yasal şartlara uymayı,

Bilgiyi gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliği açısından güvenliğini temin etmeyi,

Çalışanlarımızı bilinçlendirmek, yetkinliklerini arttırmak amacıyla bilgi güvenliği farkındalık eğitimlerini vermeyi, düzenli olarak uyarılarını yapmayı,

Bilgi varlıklarına yönelik risklerin sistematik olarak yönetilmesini sağlamayı,

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında müşterilerimizin ve diğer paydaşlarımızın bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü sağlamayı,

Acil durumlar için farklı senaryolar üreterek, bu senaryolara farklı planlar oluşturarak beklenmeyen durumlar için önlemler almayı ve Bilgi güvenliği konusunda, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız, müşterilerimiz ve kamuoyu nezdinde örnek gösterilen bir kuruluş olabilmek için sistemimizi sürekli geliştirmeyi

Taahüt Ederiz,

Genel Müdür

Doç.Dr.Filiz GÜLEÇ